Biurko Luna w zestawie z krzesłem

Preis
Cena promocyjna 2 499,00 zł Normalna cena 3 399,00 zł
Zakres dostawy

Blat częściowo uchylny

Dodaj do listy życzeń
Czas dostawy
koniec lutego 2022 r.
SKU
p530563
Marki
Nature Kid

Biurko z regulacją wysokości w zestawie z krzesłem

Nowoczesne i ergonomiczne biurko dla dzieci Luna by Nature Kid jest odpowiednie nawet dla najmłodszych, czyli dla dzieci rozpoczynających szkołę. Nasi najmłodsi potrzebują biurka, które można ustawić bardzo nisko, aby usiąść przy nim w odpowiedniej pozycji, nasze biurko Luna umożliwia to już od 55 cm.

Po prostu rośnie razem z Twoim dzieckiem , ponieważ można je regulować synchronicznie do wysokości 75 cm za pomocą korby. Odpowiednia wysokość dla dziecka jest wyraźnie widoczna na podstawie. Pod przednimi nogami biurka znajdują się małe, regulowane przykręcane nóżki, za pomocą których można regulować położenie biurka na lekko nierównej powierzchni.

Blat pokryty melaminą jest podzielny w przypadku tego biurka: z tyłu znajduje się długi element stołu, który pozostaje nieruchomy, podczas gdy lewą część blatu można odchylić. Po prawej stronie znajduje się również element stały, idealny na napoje, pojemniki z atramentem itp. Nachylenie blatu odbywa się ręcznie, do tego służy wnęka w lewym blacie. Należy sięgać tam tylko, aby przechylić blat, w przeciwnym razie może dojść do ściśnięcia palców. Zintegrowana amortyzacja w mechanizmie nożycowym zapewnia powolne opadanie blatu po uruchomieniu go. W naprawdę ogromnej szufladzie możesz przechowywać wiele rzeczy, a rozwiązanie z rowkiem na długopis zintegrowanym w szufladzie jest po prostu genialne.

Z krzesła biurowego Luna mogą korzystać zarówno małe dzieci, jak i duże nastolatki. Można go używać od wysokości siedzenia 28 cm, odpowiedniej dla malucha i może ono rosnąć wraz z dzieckiem przez lata. Siedzisko i oparcie można regulować niezależnie od siebie. Skala ze słońcem, księżycem i chmurami daje wskazówki dotyczące optymalnego dopasowania: jeśli ustawiasz siedzisko na poziomie chmurki, oparcie również powinno znajdować się na chmurce.

Dzięki praktycznemu uchwytowi bezproblemowo możesz przesunąć krzesło w inne miejsce, a kółka można indywidualnie regulować, jeśli krzesło nie powinno się toczyć. W przeciwieństwie do innych krzeseł siedzisko nie obraca się. Łatwy w pielęgnacji pokrowiec w kolorze szarym doskonale komponuje się z każdym pokojem dziecięcym i jest bardzo modny.

Szczegóły Produktu

Biurko Luna:

 • Dla dzieci i młodzieży, blat z białej melaminy, podzielony na trzy części
 • Element blatu z lewej strony z możliwością przechylania za pomocą mechanizmu nożycowego z amortyzatorem
 • Elementy blatu z tyłu i z prawej strony zamontowane na stałe
 • Podstawa z metalu z możliwością regulacji wysokości, regulowane nóżki śrubowe dla nierównych powierzchni
 • Duża szuflada biurka z systemem Soft-Close
 • Linijka magnetyczna, służąca również jako bariera antypoślizgowa, gdy blat jest pochylony
 • Synchroniczna regulacja wysokości za pomocą korby ręcznej (kolor szary)
 • 5 lat gwarancji, certyfikat SGS

Krzesło Luna:

 • Wysokość siedzenia i oparcia można stopniowo regulować ręcznie, niezależnie od siebie
 • Siedzenie i oparcie dobrze wyściełane i ergonomicznie ukształtowane
 • Szary pokrowiec / rama biało-szara, uniwersalne kółka z blokadą
 • Siedzenia nie można obrócić
Biurko Luna w zestawie z krzesłem

Zakres Dostawy I Specyfikacje

Biurko Luna w zestawie z krzesłem

Zakres dostawy:

 • 1 biurko Luna z regulacją wysokości i szufladą
 • 1 krzesło Luna, regulowana wysokość siedzenia i oparcia
  (Skala ustawień z chmurką / słońcem / księżycem)

Zezwolenia i certyfikaty:

 • Certyfikat SGS

Wymiary biurko Luna:

 • Szer. 63 / dł. 105 cm, regulowana wys. 55 do 75 cm

Wymiary krzesło Luna:

 • Szer. 72 / dł. 49 / wys. 78 cm
Vielleicht magst du auch

O WALLENFELS

Chcielibyście odświeżyć swój pokój dziecięcy i szukacie elastycznych mebli, które rosną razem z dzieckiem? Sklep internetowy z meblami Wallenfels z ogromnym wyborem mebli dziecięcych oferuje Wam systemy łóżek z możliwością rozbudowy, ergonomiczne biurka z regulacją wysokości, krzesła obrotowe, szafy i wiele artykułów dekoracyjnych, takich jak lampy, dywany i nie tylko. Jako specjaliści od ergonomii doradzamy również w zakresie krzeseł biurowych, materacy i stelaży z listew.