Krzesło biurowe Luna

Preis
Cena promocyjna 1 129,00 zł Normalna cena 1 449,00 zł
Zakres dostawy

Dla dzieci od 3 lat

Dodaj do listy życzeń
Czas dostawy
połowa grudnia 2021 r.
SKU
p530558
Marki
Nature Kid

Nowoczesne krzesło do biurka

krzesła biurowego Luna mogą korzystać zarówno małe dzieci, jak i duże nastolatki. Można go używać od wysokości siedzenia 28 cm, odpowiedniej dla malucha i może ono rosnąć wraz z dzieckiem przez lata. Siedzisko i oparcie można regulować niezależnie od siebie.

Skala ze słońcem, księżycem i chmurami daje wskazówki dotyczące optymalnego dopasowania: jeśli ustawiasz siedzisko na poziomie chmurki, oparcie również powinno znajdować się na chmurce. Dzięki praktycznemu uchwytowi możesz przesunąć krzesło biurowe w inne miejsce, a kółka można indywidualnie regulować, jeśli krzesło nie powinno się toczyć.

W przeciwieństwie do innych krzeseł siedzisko nie obraca się. Łatwy w pielęgnacji pokrowiec w kolorze szarym doskonale komponuje się z każdym pokojem dziecięcym i jest bardzo modny.  Luna to świetne krzesło biurowe dla dzieci i młodzieży.

Szczegóły Produktu

  • Wysokość siedzenia i oparcia można stopniowo regulować ręcznie, niezależnie od siebie
    (Skala ustawień z chmurką / słońcem / księżycem)
  • Siedzenie i oparcie dobrze wyściełane i ergonomicznie ukształtowane
  • Szary pokrowiec / biało-szara rama
  • Kółka uniwersalne z hamulcami
  • Siedzenia nie można obrócić
  • Pięcioramienna gwiaździsta podstawa zapewnia stabilność i bezpieczeństwo
Krzesło biurowe Luna

Zakres Dostawy I Specyfikacje

Krzesło biurowe Luna

Zakres dostawy:

  • 1 krzesło biurowe Luna

Wymiary:

  • szer. 72 / dł. 49 / wys. 78 cm
Vielleicht magst du auch

O WALLENFELS

Chcielibyście odświeżyć swój pokój dziecięcy i szukacie elastycznych mebli, które rosną razem z dzieckiem? Sklep internetowy z meblami Wallenfels z ogromnym wyborem mebli dziecięcych oferuje Wam systemy łóżek z możliwością rozbudowy, ergonomiczne biurka z regulacją wysokości, krzesła obrotowe, szafy i wiele artykułów dekoracyjnych, takich jak lampy, dywany i nie tylko. Jako specjaliści od ergonomii doradzamy również w zakresie krzeseł biurowych, materacy i stelaży z listew.