Meble dziecięce od Nature Kid

Marka Nature Kid to autorska seria mebli naszej firmy Wallenfels. Znajdziecie tu Państwo wiele pięknych łóżek domowych wykonanych z litego drewna sosnowego: Cory, Maya, Lilly Milo, Lara, Sara oraz łóżko tipi Bella. Niektóre łóżka domowe są również dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, z szufladami lub łóżkami gościnnymi. Łóżka domowe zostały zaprojektowane przez nas samych i są produkowane TYLKO dla naszej firmy WALLENFELS.
Półwysokie łóżko Cory oraz łóżko piętrowe Cory cieszą się tak dużą popularnością, że obecnie oferujemy je jako osobną serię i postanowiliśmy rozszerzyć tą serię o kolejne meble (szafa, komoda, regał, biurko).

Produkty 1-24 z 261

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-24 z 261

Strona
na stronę
Ustaw kierunek rosnący

O WALLENFELS

Chcielibyście odświeżyć swój pokój dziecięcy i szukacie elastycznych mebli, które rosną razem z dzieckiem? Sklep internetowy z meblami Wallenfels z ogromnym wyborem mebli dziecięcych oferuje Wam systemy łóżek z możliwością rozbudowy, ergonomiczne biurka z regulacją wysokości, krzesła obrotowe, szafy i wiele artykułów dekoracyjnych, takich jak lampy, dywany i nie tylko. Jako specjaliści od ergonomii doradzamy również w zakresie krzeseł biurowych, materacy i stelaży z listew.